Akyurt Dekorasyon

Akyurt Dekorasyon

Akyurt Dekorasyon

Akyurt dekorasyon firmamız bölgenin en iyi ve şık tasarımlarını çıkarmaya devam ediyor. Yeni tüm yapıtların tasarım ve düzenlemesinde bulunan firmamız gelişmekte olan bölgeye en büyük destekçidir.

Akyurt Dekor – Akyurt Uygun Dekorasyon

Akyurt bölgesinde toki ve bir çok konut çalışmalarında yer alan firmamız en düşük bütçe ile en iyi işi çıkarmayı hedeflemiştir.

İdeal dekorasyon akyurt bu zamana kadar akyurt da 100den fazla çalışmada bulunmuştur.

Akyurt Laminat Parke – Akyurt Gergi Tavan

Akyurt bölgesinin gelişmesi ve yenilikçi yapılara kavuşması için iç mimarlarımız sizlere kesintisiz bilgi ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Akyurt Duvar Kağıdı – Akyurt Bölme Duvar

AkyurtAnkara‘nın ilçelerinden biridir.

Akyurt; İç Anadolu Bölgesi‘nde Ankara sınırları içerisinde geniş ve düzgün bir arazi üzerinde kurulu bir ilçedir. Eski ismi Ravlı idi. İlçenin kuzeyinde Çubuk, doğusunda Kalecik, batısında Pursaklar Güneybatısında Elmadağ ilçeleri bulunmaktadır.

Akyurt Duvar Bölme – Akyurt Klipin Tavan

İlçe merkezi ÇankırıKastamonu ve Sinop‘u Ankara’ya bağlayan Devlet karayolu üzerinde olup, Başkente uzaklığı 32 km dir.

Akyurt Asma Tavan – Akyurt Gergi Tavan

Yüzölçümü 258 km kare, denizden yüksekliği ise 960 metredir. İlçenin kuzeyinde Kalecik’e bağlanan yol üzerinde Tekebeli dağı (1250 m), Güneyinde Hüseyin Gazi tepesi (1415 metre), doğusunda ise İdris dağı (1985 m) bulunmaktadır.

14. yüzyıl sonuna kadar geniş ormanlık alanlara sahip olan Akyurt, yüzyıllar boyu yapılan kıyımlar neticesinde Ankara’nın da hamamlarının yakacak ihtiyaçlarının karşılaması neticesinde ağaçlık alanlarını büyük ölçüde yitirmişti.

Akyurt Dekorasyon Firması – Akyurt Tesisat Yenieleme

Buna mukabil son yıllarda belediyemiz, ilçemizdeki okullar ve okullardaki öğrencilerin çabalarıyla ilçe merkezinde yeniden yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmalarına başlamış bu amaçla bir de Hatıra Ormanı kurularak ağaçlandırma çalışmaları ve ağaç sevgisi yaygınlaştırma çalışmaları sürmektedir.

Akyurt Uygun Dekorasyoncu – Akyurt Kartonpiyer ve stropiyer ustası

Bölgede faaliyet gösteren 390 civarındaki sanayi kuruluşu ile yaklaşık 30 bin kişi istihdam edilmektedir. İlçe sınırları içerisinde Gazi Üniversitesi Akyurt yerleşkesi de bulunmaktadır.

4 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir