Ülke

Türkiye

Şehir

Ankara

Hizmet

Tavan Dekorasyonu

Çalışma Ortakları

Durumu
Başlama Tarihi

09 Mart 2020

Bitiş Tarihi

15 Mart 2020

Ankara Asma Tavan

Asma tavan, mevcut betonarmeçelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sisteme verilen ortak isim. Mevcut tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan bu sistem alçıpan ya da dekoratif paneller ile sonlandırılır. Böylece [asma tavan] kurulan yerlerde ciddi alan tasarrufu yapılır.

ankara asma tavan

Ankara Asma Tavan – Çelik Tavan Sistemleri

Asma tavan, tavanlarda alçıpan yardımı ile oluşturulan led ışıklı veya ışıksız dekorasyon amaçlı uygulamalardır.  Asma tavanlar evlerin salonlarında veya ofisler tercih edilen bir tavan kaplama çeşididir.

Asma tavan, tavanlarda alçıpan yardımı ile oluşturulan led ışıklı veya ışıksız dekorasyon amaçlı uygulamalardır. Asma tavanlar evlerin salonlarında veya ofisler tercih edilen bir tavan kaplama çeşididir.

Asma tavanlar dekorasyonu güçlü yapılardır. Genellikle büyük evlerde veya büyük salonlarda tercih edilirler. Spot ışıklı modelleri ile günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bununla birlikte asma tavanlar gergi tavanlar ile birlikte harika atmosfer yaratıcı özelliklere sahip olabilirler. Asma tavanları doğru şekilde kullanmak ve tasarımını evin genel dekorasyon aklına uydurmak ev sahibinin bu tavan çeşidini seçmeden önce bilmesi gereken özellikler arasında yer almaktadır.

Asma Tavan Ankara – Asma Tavan Tasarımları

Asma Tavan Örnekleri

Örnekler her konuda anlamamızı kolaylaştıracaklardır. Asma tavan örnekleri de aynı doğrultuda anlamamızı kolaylaştıracaklardır. Bununla birlikte evinizde kullanmak istediğiniz asma tavanların nasıl görüneceğini örneklerde bulunan çalışmalardan da anlayabilirsiniz. Örnekler anlamanızın yanında ilham almanızı da kolaylaştıracaktır.