Yenimahalle Dekorasyon

Yenimahalle Dekorasyon

Yenimahalle Dekorasyon

Yenimahalle dekorasyon firmamıza yenilikçi ve akıcı yapısı ile sizler için en ideal yaşam alanları oluşturmaktadır.

Firmamız genç mimarları sayesinde her daim yenilikçi ve modayı takip etmektedir.

Yenimahalle Uygun Dekorasyon Firmaları

Bulunduğumuz yenimahalle bölgesinde yaptıracak olduğunuz bütün işlere talibimiz firma politakamız bizden fiyat almadan iş yaptırmayındır. Yaptıracak olduğunuz bütüm tamirat, tadilat ve uygulamalar için bizden fiyat almayı unutmayın.

Bölgemizde en iyi fiyat garantisi ile iş yaptığımızı ve en iyi işi yaptığımızı bilmeniz yeterli olacaktır.

Yenimahalle Laminat Parke – Yenimahalle Anahtar Teslim Ev

Yenimahalle, 1946-1949 yıllarında ilin imarı ile özellikle o devrin Ankara Belediye Başkanı Ragıp Tüzün tarafından Ankara’nın yakın yerleşim alanı olarak planlanmış ve 1950 yıllarında dar gelirli işçi ve memur vatandaşları konut sahibi yapmak gayesi ile ikişer katlı olarak kurulmaya başlanmış, bugünkü gibi hızlı bir gelişme gösteren Yenimahalle, 1 Eylül 1957 tarihinde ilçe merkezi hâline getirilmiştir.

Yenimahalle Dekor – Yenimahalle Alçıpan – Yenimahalle Duvar Kağıdı

Yenimahalle, şehir merkezi haricinde engebeli bir arazide kurulmuştur. Denizden yüksekliği 830 metredir. İlçenin yüzölçümü 274 km²dir.

Komşu illerden gelen Çubuk ÇayıHatip Çayı ve İncesu Deresi, ilçenin Akköprü mevkiinde birleştikten sonra Çiftlik, Güvercinlik ve Etimesgut’tan geçerek Sincan Osmaniye köyü yakınında Akıncı Ovasından gelen Ova Çayı ile birleşerek Ankara Çayı adını alır ve Sakarya Irmağının büyük bir kolu olarak Polatlı sınırlarına kadar girer.

Yenimahalle Kartonpiyer – Yenimahalle Asma Tavan

Güney ve Kuzey olarak birbirinden kopuk iki parçalı halde bulunan Yenimahalle sınırlarını tek parça haline getiren yeni düzenlemeyle, ilçenin kuzey bölümü korunarak; Kuzey bölümünden tamamen kopuk olan Güney bölümündeki; Dodurga ve Alacaatlı Mahallelerinin çevre yolu dışında kalan ile Aşağı Yurtçu, Yukarı Yurtçu, Ballıkuyumcu, Fevziye ve Şehit Ali Mahalleleri tüm sınırlarıyla birlikte Etimesgut’a bağlanmış.

Yenimahalle Dekorasyon – ideal dekorasyon yenimahalle

Dodurga ve Alacaatlı mahallelerinin çevre yolu doğusunda kalan ana bölümleri ile Çayyolu, Ahmet Taner Kışlalı, Ümit, Koru, Konutkent ve Yaşamkent  Mahalleleri tüm sınırları ile Çankaya’ya bağlanmıştır. [23 1]

Bu değişiklikten sonra Yenimahallenin yüzölçümü ve nüfusu ciddi olarak düşmüştür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir